IoT Sistemler | ilitron


IOT-nesnelerin-interneti-ilitron

IoT Sistemler

Uzmanlar, 2020 yılına kadar toplam 30 milyar cihazın internete bağlı olacağı ve IoT pazar payının 7.1 milyar dolar olacağını öngörüyorlar. ILITRON olarak süreç içresinde sektör büyümesine ve zaman içerinde karşılaşacağımız zorluklara hazırız. Teknik uzmanlığımız ve tasarım anlayışımız bizi diğer rakiplerimizden ayırıyor.

IoT sistemler, ortamdan elde ettiği verileri toplamak, göndermek ve üzerinde işlem yapmak için sensörleri ve iletişim donanımlarını kullanan web tabanlı akıllı cihazlardan oluşur. IoT cihazları, topladıkları verileri bir IoT ağ geçidine veya verilerin analiz edilmesi için buluta gönderir. Bazen, bu cihazlar diğer ilgili cihazlarla iletişim kurar ve birbirlerinden aldıkları bilgilere göre hareket eder. Cihazlar işlerin çoğunu insan müdahalesi olmadan yapar ancak talimat vermek ya da verilere erişilmek istendiği taktirde insanlar cihazlarla etkileşime girebilir.

Bu web özellikli cihazlarla kullanılan bağlantı, ağ ve iletişim protokolleri büyük ölçüde konuşlandırılan belirli IoT uygulamalarına bağlıdır.

Akıllı Ev Sistemleri

akıllı ev sistemleri

Wireless Kamera Sistemleri

• Veri transferi
• Hareket kontrolü
• Hareket Algılama
• Güneş enerjili
• Görüntü İşleme
• Duyarlı (Resme Göre)

Oksijen ve Nem Sensörü

• PPM mertebesinde okumalar yapabilen sistem

 

 

Akıllı Aydınlatma Sistemi

Oteller, cafeler vb mekanlar için pilli ve dimmerlı özel bir aydınlatma cihazı geliştirilmiştir. Bu kapsamda elektronik devrenin geliştirilmesi, Cam üreticisinin isterlerine uyulması, enerji depolama sistemi uyumu ve sertifikasyonlar geliştirilmiştir.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


ILITRON

enlighten the world

+ 90 212 279 22 03

www.ilitron.com

info@ilitron.com

Location

Istanbul 4. Levent

Sultan Selim Mahallesi, Akyol Sanayi Sitesi Çıkmazı No:10/1 Kağıthane Istanbul
GET IN TOUCH

Follow Our Activity

Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box“ thinking.